Projekt "Przedszkolny ekopatrol" cz. 15

« powrót do aktualności | Data dodania: 28.06.2022 r.
Projekt "Przedszkolny ekopatrol" cz. 15

 

Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii, Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia

 

Ekologia i ochrona środowiska to (…) nie tylko wielki przemysł, kopalnie i huty. To także Twoje i moje codzienne gesty, to Twoja i moja kuchnia, łazienka, garaż, ogród.
To wybór przez Ciebie i przeze mnie środków komunikacji, sposobu spędzania wolnego czasu i taka ochrona środowiska zaczyna się najbliżej: w tym pokoju, mieszkaniu, domu.

Eryk Mistewicz

Z takim przesłaniem dzieci wyszły do mieszkańców Świdwina. Przepiękne plakaty, hasła a przede wszystkim zdecydowana postawa przedszkolaków jest jasnym przekazem dla wszystkich. Musimy dbać o naszą planetę. Ziemia to nasz dom, jedyny jaki mamy. Kończymy realizację projektu "Przedszkolny ekopatrol", ale z pewnością nie kończymy naszej przygody z ekologią. To, co zostało zaszczepione w maluchach będzie teraz pięknie kiełkować, a my skupimy się na kolejnych pokoleniach, które zawitają w progi naszego przedszkola. Bądźmy EKO, to się nam wszystkim opłaca.
  

#fundusznaturalnejenergii

#GazSystem

            #FundacjaNaszaZiemia