Aktualności z przedszkola „Pod Topolą”

Aktualności z przedszkola „Pod Topolą”

Powiatowy Konkurs Recytatorski Ptaszki
Data dodania: 11.05.2019 r.

"A to feler - westchną seler” ! A no niestety na kolejną edycję konkursu recytatorskiego Ptaszki trzeba czekać  znowu cały rok bowiem 18 konkurs już za nami.  7 maja do Publicznego Przedszkola nr 2 „Pod Topolą” zjechali się przedszkolni recytatorzy z całego powiatu świdwińskiego, by zaprezentować swoje umiejętności , ale i zdobyć kolejne doświadczenia sceniczne.

Piżama Party w Przedszkolu "Pod Topolą"
Data dodania: 06.04.2019 r.

W naszym przedszkolu już po raz czwarty odbyła się „Piżama Party”, w której uczestniczyły mamy i dzieci z grupy Smerfy i Jagódek. Przedsięwzięcie to miało bardzo wyjątkowy charakter, powstało w ramach programu autorskiego „Świdwin jest OK” napisanego przez Joannę Bąkowską i Joannę Zimny...

Konkurs Recytatorski Ptaszki etap przedszkolny
Data dodania: 21.03.2019 r.

Tuż przed Światowym Dniem Poezji bo 19 marca 2019r., w naszym Przedszkolu odbyły się eliminacje do 18. edycji  Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Ptaszki". W tym roku Konkurs nosi podtytuł "Najpiękniejsze utwory polskiej literatury". I tak w przedszkolnych murach słychać było między innymi trele spóźnionego słowika, nigdy nienudzące się rymy Chotomskiej, a nawet na chwilę,  gościliśmy na Wyspach Bergamutach.